Eddig is állítottak elő mild hibrideket Esztergomban, ám az új 48 voltos hibrid rendszerek megjelenésével már csak ilyen autók gördülnek le a szalagról 2020-ban.
Eddig is állítottak elő mild hibrideket Esztergomban, ám az új 48 voltos hibrid rendszerek megjelenésével már csak ilyen autók gördülnek le a szalagról 2020-ban.
A BMW idén tavasszal végleg leállítja az i8 modell gyártását. Február végéig lehet megrendelést leadni, aki nem akar lecsúszni.
A Renault hivatalosan is megindította a hibrid offenzíváját, hiszen bemutatkozott az E-Tech család két első tagja, a Clio és a Captur hibrid.
A Fiat a 2020-as évben mild hibrid variánsokkal enyhíti a paletta CO2 kibocsátását. Az új hajtásláncot az 500 és a Panda is megkapta.
Az AMG egy igazán ötletes videóval zárja le a 2019-es évet. A Mercedes teljesítményorientált részlege ugyanis név szerint köszönte meg mindenkinek a sikeres munkát. Ám nem ez az egyetlen érdekessége a kis kétperces szösszenetnek.
Akinek nem feltétlenül van szüksége az összkerék meghajtásra, az is kérhet mostantól Opel Grandland X-et hibrid változatban.
A Jeep 2022-ig szeretné az összes modelljét valamilyen szinten villanyosítani. Nagy hibrid dömpingre számíthatunk.
Az Audi tovább folytatja a paletta villanyosítását. Most a Q7 kapott hibrid változatot, ráadásul mindjárt kettőt is.
A Ford ismét kezd visszatalálni a régi önmagához. Ezt ráadásul nem is egy SUV modellnek köszönheti, hanem bizony a Focus új generációjának.
Hivatalosan még premier dátumot sem kapott a Nissan Qashqai következő generációja, néhány fontos információt már most elárultak róla a gyáriak.